Strona Główna - LKS Baranowice
next1
next2
VS.

LKS Baranowice - Start Mszana

dnia 02.11.2014r o godz. 13:30

next4
last1
3:1

Naprzód Rydułtowy - LKS Baranowice

Tomecki P.(k)
last3
last4
header1_top
header1_bg
header2_top

Do poprawnego dzialania strony UZYWAJ przegladarki Mozilla Firefox, Opera lub Google Chrome. Zdecydowanie odradzam Internet Explorer!!!

tabela
  Drużyna M Pkt
1. Łaziska 13 29
2. Radziejów 13 26
3. Rydułtowy 13 25
4. Wilchwy 13 21
5. Ochojec 13 21
6. Gotartowice 13 21
7. Boguszowice 13 20
8. Książenice 13 20
9. Dębieńsko 13 17
10. Baranowice 13 17
11. Radlin 13 16
12. Niewiadom 13 16
13. Mszana 13 11
14. Rój 13 11
15. Chwałowice 13 10
16. Grabownia 13 10
powered by © Tabelkownik 1.5
sparingi

LKS 6:1 Jedność Rogoźna
> Kolon A., Kuźnik, Gaik, Michalczuk, Tomecki P., Stolarek
LKS Baranowice 6:2 LKS Rój
> 3x Tomecki P., 2x Piksa, Wiśniewski
LKS Baranowice 2:6 KS Żory
> Piksa, Bartosek
LKS Baranowice 3:2 Czapla Kryry
> Tomecki P., Tokarski, Padoł
LKS 3:3 Górnik Boguszowice
> Tomecki P., Tokarski, Bartosek
LKS Baranowice 2:0 UKS Suszec
> Stolarek, Kolon A.
LKS Baranowice 6:0 LKS Ochaby
> Wisniewski, Piksa, 2*Tomecki, Tokarski, Stolarek

archiwum...

transfery

Lato 2011
Przybyli:
- Janusz Piksa (Borowik Szczejkowice)
- Wojciech Wyrobek (KS Żory)
- Robert Pruciak (KS Żory)
- Przemysław Dzida (GKS Krupiński Suszec)
- Grzegorz Dudek (LKS Orzeł Palowice)
- Mateusz Kolon (Powrót z wypożyczenia)

Odeszli:
- Adam Zdunek (UKS Suszec)
- Wojciech Witoszek (UKS Suszec)

strzelcy

> Piotr Tomecki - 9

> Mateusz Stolarek - 7

> Łukasz Tokarski - 4

więcej...

statystyki

Osób online: 1

Analiza oglądalności witryny
stat4u
kontakt

Palar

Siwy

kolumna1bottom
info

> siwy (2014-10-26)

28.10 (wtorek)- trening 17:30
30.10 (czwartek)- trening 20:00 Orlik-na Sikorskim.


> siwy (2014-10-19)

21.10 (wtorek)- trening 17:00
23.10 (czwartek)- trening 20:00 Orlik-na Sikorskim.


sonda
Na którym miejscu zakończymy sezon 14/15?
1-3
4-6
7-10
11-13
14-16
shoutbox
reklama
kolumna2bottom

napisał: siwy dnia: 2014-10-29 08:29:18

Na niedzielny mecz z Mszaną została wyznaczona następująca trójka sędziowska:

> Syrek Janusz- arbiter główny
> Skorupa Bogdan- asystent
> Gembalczyk Krzyszrof- asystent

Mecz odbędzie się 02.11.2014r o godzinie 13:30 na boisku w Baranowicach.

Kadra na Mszanę:

Serdecznie Zapraszamy!

napisał: siwy dnia: 2014-10-29 08:16:29

Niebieski zamawia dresy dla juniorów, jeśli jest ktoś zainteresowany z seniorki - dzwonić!

Link do dresów poniżej!

kliknij-DRES!!!

napisał: siwy dnia: 2014-10-26 09:53:37

napisał: siwy dnia: 2014-10-23 22:27:47

Na sobotni mecz z Rydułtowami została wyznaczona następująca trójka sędziowska:

> Frenke Sebastian- arbiter główny
> Burek Michał- asystent
> Kula Krzysztof- asystent

Mecz odbędzie się 25.10.2014r o godzinie 14:30 na boisku w Rydułtowach.

Kadra na Rydułtowy:
Rugor Adrian, Palarczyk Daniel, Bartosek Oskar, Tomecki Wojciech
Kolon Artur, Hudziec Krzysztof, Wiczkowski Michał, Tomecki Piotr, Dudek Michał
Borlik Mateusz, Padoł Grzegorz, Tokarski Łukasz, Stolarek Mateusz
Selwit Adam, Michalczuk Łukasz, Waldemar Krupa, Grzegorz Nowak.

Serdecznie Zapraszamy!

napisał: siwy dnia: 2014-10-19 19:21:29

napisał: siwy dnia: 2014-10-16 13:12:29

Na niedzielny mecz z Niewiadomem została wyznaczona następująca trójka sędziowska:

> Sikorski Łukasz- arbiter główny
> Kula Krzysztof- asystent
> Sędłak Józef- asystent

Mecz odbędzie się 19.10.2014r o godzinie 15:00 na boisku w Baranowicach.

Kadra na Polonię:
Rugor Adrian, Orszulik Seweryn, Bartosek Oskar
Kolon Artur, Hudziec Krzysztof, Wiczkowski Michał, Tomecki Piotr, Dudek Michał
Wiśniewski Jarosław, Padoł Grzegorz, Tokarski Łukasz, Stolarek Mateusz
Selwit Adam, Michalczuk Łukasz, Waldemar Krupa, Grzegorz Nowak.

Serdecznie Zapraszamy!

napisał: siwy dnia: 2014-10-12 21:38:50

napisał: siwy dnia: 2014-10-10 10:38:59

Na niedzielny mecz z Ochojcem została wyznaczona następująca trójka sędziowska:

> Janecki Konrad- arbiter główny
> Kąsek Tomasz- asystent
> Słota Zbigniew- asystent

Mecz odbędzie się 12.10.2014r o godzinie 15:30 na boisku w Ochojcu.

Kadra na Płomień:
Rugor Adrian, Orszulik Seweryn, Bartosek Oskar
Kolon Artur, Hudziec Krzysztof, Wiczkowski Michał, Tomecki Wojciech, Dudek Michał
Wiśniewski Jarosław, Padoł Grzegorz, Tokarski Łukasz, Stolarek Mateusz
Selwit Adam, Michalczuk Łukasz, Waldemar Krupa, Grzegorz Nowak.

Serdecznie Zapraszamy!



Strona: 1/45 | 1 2 3 4 ...45 > >>
trescbottom
stopka